Jarní džínová fashion show

 

Fashion show, která se ponese v tanečním duchu, bude proložena třemi přehlídkovými bloky

a ukázkou historických modelů 70. až 80. let. Moderátorské role se zhostí Tomáš Zástěra a Tomáš Novotný, známá dvojice působící na Streamu v pořadu Nekecej. Současně budou probíhat slevy na nové jarní a letní kolekce. V rámci zábavného odpoledne předvedou novou kolekci obchody jako například Levis, Miss Trendy, Exe a mnoho dalších. 

„V loňském roce se touto dobou v Paláci Flóra konala výstava přehlídka plavek a spodního prádla. Doufáme tedy, že letošní džínová fashion show bude stejně úspěšná “, uvádí Daniela Vocetková, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Kromě klasické přehlídky, která bude rozdělena do tří bloků, bude zpestřením ukázka džínové módy z doby sedmdesátých a osmdesátých let. vidění budou 14. dubna od 17:00 hodin modely od značek Levis, Mavi, Miss Trendy, Mothercare představí dětskou kolekci. Dále Element, Exe nebo Reserved. O líčení modelek se postará značka MAC. Navíc máme pro naše zákazníky připravené příjemné překvapení, kterým jsou slevy na novou jarní a letní kolekci. Ty budou zahájeny v den přehlídky a potrvají do 17. dubna“, dodává Daniela Vocetková.

 

Věděli jste, že…

– historie džínů sahá až do roku 1873, kdy se poprvé modré džíny objevily v Americe? První

džínové kalhoty byly vyrobeny z tvrdého hnědého bavlněného materiálu, který byl určen původně na výrobu stanových plachet. Ty se ale neprodávaly, dokud z nich bavorský obchodník s textiliemi, žijící na americkém kontinentě, Levi Strauss, nenechal po vzoru námořnického obleku ušít v polovině 19. století kalhoty.

 -po druhé světové válce se džíny dostaly i do Evropy a vznikly první konkurenční společnosti jako Wrangler nebo Lee. O rozmach džínové módy se postaral například Elvis Presley nebo James Dean. Právě oni se zasloužili o fakt, že se na džíny pohlíželo jako na něco rebelského.