Jaké zdravotní punčochy mají těhotné ženy zvolit?

Kolekce RELAX nabízí široké spektrum výrobků. Punčochové výrobky NEW RELAX 140 DEN se vyznačují dokonalou jemností. Jsou vyrobeny z nových materiálů zajišťujících příjemnější pocit při nošení s nesrovnatelně měkčím omakem, jsou v odstínech tělových barev a s jemným leskem. Podstatné je také vylepšení ve velikostech – inteligentní materiál umožňuje větší rozpětí v bocích, což je důležité právě při těhotenství. A navíc: punčochy jsou více odolné proti mechanickému poškození a méně se pářou. Obsahují speciální úpravu HIGH IQ, která zabezpečuje větší odvod vlhkosti (potu) od těla. Jsou k dispozici v provedení lýtková, stehenní s krajkou a punčochové kalhoty a mají kompresi na úrovni I. kompresivní třídy (18–21 mm Hg).

banner_RELAX

 

Vhodnou variantu si může nastávající maminka vybrat také v řadách BRILLANT a MICRO, které pro každý typ punčoch nabízejí tři odstíny tělové barvy a černé provedení.

MAXIS® BRILLANT je řada moderních kompresivních punčoch  s příjemným leskem, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních elastických materiálů s podílem mikrovlákna. Obsahují speciální úpravu High IQ® COOL COMFORT pro lepší odvod potu. Tato patentovaná technologie přináší chladivý, svěží a suchý pocit při každodenním nošení kompresivních punčoch. Rychleschnoucí účinky vytvořené mikroklimatem přispívají ke snížení prochladnutí, punčochy jsou tak velmi vhodné také pro aktivní pohyb.

banner_MBC

Oproti řadě BRILANT jsou elegantní kompresivní punčochy MAXIS®MICRO v matném provedení. Jsou vyrobeny z velice jemného úpletu s vysokým podílem mikrovlákna, které speciálním způsobem oplétá základní přízi Lycra, takže nepřijde do přímého styku s pokožkou a nevyvolává podráždění. Punčochy jsou tím pádem vhodné i pro citlivou pokožku. Obsahují patentovanou úpravu Micro Protection, která chrání pokožku proti bakteriím i plísním, zabraňuje jejich růstu a množení, tedy brání nepříjemnému zápachu.

www.maxis-medica.cz