Jak schovat velká prsa?

Pozor na volné hábity

Ženy se mylně domnívají, že volnějším svrškem zakryjí větší prsa. Možná je schovají, ale ve výsledku vypadají silnější. Zní to trošku kontraproduktivně, ale nejlepší je mít oblečení kolem prsou těsnější…

Správná velikost

Doporučuji halenku a triko akorát na tělo a přes to svetřík s velmi hlubokým výstřihem. Když je pěkné počasí, skvěle vypadá tílko, přes které oblékneme halenku zapnutou jen v oblasti bříška. Pozor, halenka nesmí být příliš krátká! Spodní část pod pasem můžeme ozdobit páskem.

Tip

Postavu opticky výrazně zúží svislý vzor nebo šev, k tomu postačí hedvábný šál, který schová všechny poslední chybičky na kráse. Můžeme jej nechat jen volně svěšený nebo omotáním vytvořit spadlou vlnu přes dekolt.

Přečtěte si také: Módní poradna pro těhulky

V příštích dílech nám Jiřina Tauchmanová prozradí jak vybírat pro těhulku plavky, jaká délka sukní je idální pro typ naší postavy, jak schovat faldíky na bříšku a stehnech, jak vybírat pro naše muže košile. Přímo od módní návrhářky se dozvíte, jaké styly a trendy zavanou s příchodem letní sezóny. Ptejte se i Vy, přidejte své dotazy přímo do komentáře článku.

Ani malá prsa nechtějí být viděna…?

Další dobrou zprávou je fakt, že o prsou je řeč i v nové kolekci pro letní sezónu. Návrhářka připustila, že modelky odmítají na molu ukazovat své ženské půvaby pod průhlednými látkami, a proto při tvorbě a inspiraci musí volit takové materiály, které lahodí oku, ale zároveň zbytečně neprovokují. Zdá se, že se letos vyhneme podprsenkám pod průsvitným šifonem a ženský půvab mládí i mateřství zůstane důmyslně utajen…