Do Prahy se sjíždí esa světového jetsurfingu

02Sport plný adrenalinu přijedou představit i špičky světového JetSurfingu jako Kai Lenny -Havajan, který už šestkrát dokázal ovládnout mistrovství světa v Paddleboardinu, Španělka Lucia Martino nebo Everaldo „Pato“ Teixeira, který se v Jižní Americe kromě surfingu proslavil i díky vlastní televizní reality show. Ve vloženém závodě světového poháru se samozřejmě objeví i čeští jezdci. Na startu nebude chybět motocyklový závodník Jakub Kornfeil, jediný český pilot v seriálu Red Bull Airrace Martin Šonka nebo vítěz Le Mans Series z roku 2009 Jan Charouz.

 

Závod začne v 9:00, kdy se pojedou první tréninky. V 11:30 už diváci uvidí ostré kvalifikační jízdy. Od 15:30 jsou naplánovány rozjížďky a v 18:30 se pak odstartuje poslední závod o vítěze prvního ročníku Prague JetSurf Jam. Akci bude doprovázet živá hudba – od 20.00 zahrají Evelynn a hodinu později bude stage okupovat Vladimir 518 & LA4 & Refew.

 

JetSurf je výjimečný a nezávislý na okolních podmínkách. Nepotřebuje vítr, vlny ani klidnou hladinu. Jediné, co závodníci musí mít, je prkno a touhu po adrenalinu.

 

Více na www.praguejetsurfclub.cz