Darujte svým blízkým kus zdraví v dárkovém balení

Zdraví je to nejdůležitější, co máme, avšak s rostoucím věkem se zvyšuje riziko zdravotních potíží. Stejně tak se zvyšuje krevní tlak. Vysoký krevní tlak patří v dnešní době k onemocněním, které se vyskytuje u stále větší skupiny lidí. A jelikož může vysoký krevní tlak vést až náhlé mozkové příhodě či infarktu myokardu, je domácí měření tlaku mimo ordinace lékařů významnou prevencí těchto závažných onemocnění. Spolehlivými a přesnými přístroji na měření krevního tlaku jsou tlakoměry Omron.

tlakomerVhodným dárkem pro vaše nejbližší je nová generace tlakoměrů OMRON M6Comfort. Jedná se o komfortní model s unikátní Intelli manžetou, která odstraňuje chyby při nesprávném umístění manžety okolo paže.  Měření se tak stává mnohem jednodušší a přesnější, protože je prakticky nemožné ji špatně umístit. Snímací plocha obepíná celý obvod paže, jakákoliv pozice je možná. Žádný problém je-li hadička 180 stupňů od tepny. Výsledky jsou vždy přesné. Tato manžeta se navíc dá použít na standardní i silnější paži.

Intelli manžeta pomáhá bezchybnému měření krevního tlaku v domácích podmínkách, proto se lékaři při diagnostice a léčbě hypertenze na takto změřené hodnoty mohou spolehnout a stanovit odpovídající a účinnou léčbu.

Klinicky ověřené tlakoměry OMRON M6Comfort s jedinečným patentovaným systémem pro optimální nafouknutí manžety hledejte v lékárnách a zdravotnických potřebách za cenu 1 990,-Kč.
Více informací naleznete na stránkách www.1ze3.cz nebo na www.krevnitlak.cz