Chcete své dítě naučit lyžovat?

 

Tak pěkně od západu po východ Železná Ruda, Paseky nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou, Harrachov, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Mladé Buky, Čenkovice, Dolní Morava, Přemyslov, Branná, Ostružná, Ramzová, Zlaté Hory, Bílá v Beskydech. Jedno středisko lepší než druhé. Máme rádi všechny. Vy si vyberte vaše oblíbené. Ve všech na vás čeká personál se snahou naplnit vaše sportovní choutky. Půjčí, naučí, vaše prkénka naservisují. Zapomenutý čepec, rukavice, brýle a více prodají. O dítka se postarají, nějakou tu slzu ve smích promění a sopílek utřít taky dokáží. Tak jen si račte vybrat.

SUN SKI & BOARD SCHOOL20121108084940_foto-web-6

je sdružením lyžařských škol, jehož předmětem podnikání je široké portfolio poskytovaných služeb. Vzniklo s cílem vytvořit jednotnou a silnou síť komerčních lyžařských škol a půjčoven, která nabízí vysokou kvalitu služeb, a zároveň si zajistit silnou obchodní pozici.

Působí v 15-ti zimních střediscích Šumavy, Krkonoš, Orlických hor, Jizerských hor, Jeseníků a Beskyd.

Vyučují zde dle aktuálních učebních metod a poznatků, v různých jazycích, zábavnou formou pro děti i dospělé. Každá pobočka má k dispozici dětskou školku vybavenou pro výuku nejmenších. Součástí poboček je půjčovna, která je vybavená moderní lyžařskou a snowboardovou výzbrojí ne starší 3 let.