Blackfire

Ať už máte doma miminko, školáka či puberťáka, nesmí u vás chybět produkty společnosti ADC Blackfire Entertainment!

Společnost ADC Blackfire Entertainment vznikla s principem prinášet na náš trh vysoce kvalitní naučné produkty, založené především na zábavě a společenském aspektu. Našeho cíle dosahujeme unikátním výběrem rodinných, strategických, dobrodružných a naučných her, které zaujmou každého bez ohledu na věk i zájmy.

Soutěžit můžete o:

2x Magic: The Gathering – startovní balení pro 2 hráče.

Startovní balení sběratelské karetní hry Magic: The Gathering. Obsahuje vše co 2 hráči potřebují k proniknutí do hry.

V tomto startovním balení jsou náhodně vloženy 2 různé 40-ti karetní připravené balíčky desáté edice a úplně nově zpracovaná pravidla. Ta obsahují kromě slovníčku klíčových slov i rozbor všech pěti připravených balíčků desáté edice s překladem všech karet.

Kuba

Kuba je před revolucí – během těchto bouřlivých událostí bojují vesnice na ostrově za svou samostatnost a obchodní nezávislost. Zvítězí ten, kdo dokáže nakoupit a prodat své produkty a zboží výhodně na domácím trhu, nebo je včas odeslat na obchodních lodích, kdo vyšle schopnou delegaci do parlamentu, aby zajistil schválení těch správných zákonů nebo kdo postaví v pravou chvíli palírny, hotely a banky, aby podpořil rozvoj své vesnice?

Černá ovce

Černá ovce je veselá hra pro celou rodinu s jednoduchými pravidly. Je to další z řady her která je kompletně v češtině. Hráči sbírají body za kompletování sad zvířat a jejich umisťování na své farmy. Přitom musí dávat pozor, aby se jim do stáda nedostala černá ovce.

ADC Blackfire Entertainment nabízí také produkty GALT.

Máte doma miminko nebo batole? Pak pro něj samozřejmě kupujete jen kvalitní bezpečné hračky, které ho budou rozvíjet po všech směrech. Sáhněte po těch od společnosti GALT.

Společnost GALT, která byla založena už roku 1836, je jednou z nejúspěšnějších společností na trhu hraček a vzdělávacích pomůcek pro děti na světě. Většina produktů je speciálně navržena pro vzdělávání dětí všech věkových kategorií. Mimořádná pozornost u produktů GALT je pak věnována kvalitě a bezpečnosti.

Produkty společnosti GALT učí děti hrou od základních motorických schopností až po výuku anglického jazyka nebo pletení.

GALT bude provázet Vaše dítě od miminka po školáka, protože má ideální řešení pro aktivity a potřeby všech věkových kategorií. Budoucí princezny například ocení produkty z edice Dívčí klub, vybere si ale i malý nezbeda.

A co je pro rodiče nejdůležitější – bezpečnost. Produkty společnosti GALT splňují nejpřísnější evropské normy a svou kvalitou se řadí k absolutní špičce na trhu.

Soutěžit můžete o:

2x Velké podlahové puzzle

Velké nádherně ilustrované puzzle, které si Vaše děti zamilují. Velké nádherně ilustrované puzzle přináší Vašim dětem jedinečnou zábavu. 30 dílků do sebe přesně zapadá a pomáhá Vašemu dítěti ve zdokonalení motorických schopností. 8 dílků navíc znázorňuje kompletní zvířátka či stroje a pomáhá dítěti v sestavení. Všechny dílky jsou vyrobené z kvalitního silného materiálu, který se snadno omývá. Velikost po sestavení – 60 x 90 cm.

Pěnové kostky

6 měkkých kostek v různých barvách se zajímavými obrázky. Některé kostky obsahují rolničku. Vaše dítě čekají hodiny fantastické zábavy a dobrodružství, při které bude díky obrázkům poznávat nové věci ze všedního života i cvičit motorické schopnosti! S kostkami se ale může dělat mnoho jiných věcí – od hledání podobných párů (zvířátka, oblečení.), přes barevné soutěže až po vytváření animovaných příběhů! Kostky je možno prát v pračce.

Baleno v praktické tašce z PVC s držadlem.

Soutěžní otázka:

Z kolika produktů můžete vybírat u společnosti ADC Blackfire Entertainment?

a) 10

b) 12

c) 15

Nápovědu a inspiraci pro děti všech věkových kategorií, najdete na http://www.blackfire.cz/