Běžecký kros

 

Sdružení H-triatlon pořádá v neděli 3. dubna běžecký kros, který se uskuteční v krásném prostředí přírodní rezervace Skalka v Praze 5 (u hřiště Rugby Tatra  Smíchov). Tento amatérský krosový závod v širším centru Prahy je ideální pro celou rodinu. 

Záštitu nad závodem převzali náměstek primátora hlavního města Prahy Mgr. Ivan Kabický a starosta městské části Praha 5 MUDr. Radek Klíma. 

Program závodu je následující:

7:30 – 9:30

Prezentace závodníků

10:00

Start dětských kategorií

11:00

Start MUŽI a ŽENY

13:00

Vyhlášení výsledků

 

Účastníci 

Účastníci budou rozděleni dle pohlaví do věkových kategorií a výkonnostních skupin. Délka tratě je od 100 m (děti do 5 let) až 5 km (muži). Samozřejmostí je zajištění profesionálního sportovního servisu pro  závodníky i diváky. 

Za startovné (100,- Kč či 200,- Kč v závislosti na termínu registrace, děti zdarma) mají účastníci k dispozici čipovou časomíru, profesionální startovní čísla, výsledky několik minut po ukončení závodu a občerstvení. Závodník, který vyplní při přihlášení mobilní telefonní číslo obdrží výsledek ve formě SMS zprávy. Výherci obdrží diplom, všichni účastníci závodu budou zařazeni do losování o atraktivní ceny. 

Účastníky čeká i doprovodný program v podobě skákacího hradu, trampolíny a ukázek první pomoci ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou hlavního města Prahy. 

Více informací a online registrace na www.htriatlon.cz. Účastníci se mohou přihlásit i v den konání akce.

 

O H-triatlon, o.s.

 

Pořadatel sportovních a kulturních akcí s několikaletou tradicí v hlavním městě Praze a dalších městech České republiky. Všechny akce jsou určeny pro sportovce, sportovní nadšence a v neposlední řadě děti, které mají startovné zdarma. Část výtěžku ze startovného vždy putuje na dobročinné účely (podporujeme Dětský domov Krásná Lípa, ZŠ Jiříkov a další).