VL 4.den

Sparkys je sen dětí i rodičů! Svou hračku si tu vyberou i ty nejnáročnější. Rodiče si můžou být jisti kvalitou. Sparkys totiž vybírá jen ty nejkvalitnější a nejúžasnější hračky, které zaručeně zaujmou. A co víc, Sparkys nabízí hračky a dárky, které jsou na českém trhu ojedinělé a naleznete je výhradně a pouze v obchodech Sparkys.

V e-shopu Sparkys najdete široký výběr hraček, který zahrnuje modely aut od angličáků až po R/C modely, panenky od miminek až po oblíbené fashion panenky – Barbie, Bratz a další, rozsáhlou paletu tvoří společenské hry, stavebnice a velký výběr dárků pro potěšení a z lásky. Najdete zde výrobky světových značek jako jsou Fisher Price, Barbie, Zapf Creation, Lego, Mattel, Albi, Bratz, Siku, Woody, Tomy, Olymptoy, Smoby, Little Tikes, Hot Wheels, Dino, Piatnik, Meccano a další a oblíbené licence jako jsou Pat & Mat, High School Musical, Hannah Montana, Simpson, Cars, Mašinka Tomáš, ovečka Shaun, Ice Age 3, Roary aj.

HIP HOP Pašík

Růžové prasátko tě rozesměje vždy, když ho pustíš. Hraje krásnou písničku a k tomu hýbe do rytmu celým tělem. Reaguje na pohyb.

Soutěžíme o 4 pašíky

Pražská šunka

Růžové prasátko s křídly tě rozesměje vždy, když ho pustíš. Hraje krásnou písničku a k tomu hýbe do rytmu celým tělem. Reaguje na pohyb.

Soutěžíme o 4 šunky

Risk CZ – společenská hra

Vojenská strategická hra, při níž se vžiješ do role největších dobyvatelů světa. Urči si strategii a neohroženě dobývej obrovská území. Mysli na to, že rychlý útok a neprůchodná obrana je základem všeho.

Soutěžíme o 3 společenské hry

Baťůžek medvídek tlapka

Krásný batoh s otevíráním na suchý zip ti poslouží jako skvělý úložný prostor pro svačinu na dlouhé výlety nebo si do batůžku můžeš schovat svoje oblíbené hračky.

Soutěžíme 4 batůžky

Polštář medvídek tlapka

Heboučký plyšový polštář dozdobí tvůj pokojíček, a když budeš unavený, můžeš na něm krásně a spokojeně spát.

Soutěžíme o 3 batůžky

Soutěžní otázka:

V jakém roce byla firma Sparkys založena v České republice?

Nápovědu a tipy na skvělé hračky a dárky, najdete na www.sparkys.cz