A co když přijde láska? 9

 

Byla jsem na pokraji sil a tak jsem všechny tři poslala raději na rodinný výlet na týden, doma jsem si všechno zorganizovala a když se Pavel s Davidem a Haničkou vysmátí vrátili, byla jsem v pohodě a všechno se ustálilo.

 

Rozhodli jsme se, že nejrozumnější bude dát Haničku do školky a ukázalo se to jako šťastný nápad. Jen jsem ji tam nesměla vodit já, protože to dělala scény. A tak se mohly vychovatelky sázet, který z taťků zrovna Hani přivede. Protože ve školce pracuje moje známá, o naší rodinné situaci brzy věděla celá školka, naštěstí to nikomu až na pár rodičů nevadilo.

 

Ono s těmi ostatními rodiči je to svízelná věc, kolikrát jsem si vyslechla, že vychováváme děti v nemravném prostředí, že není normální, aby ženská žila se dvěma homosexuály. Představovali si, že doma pořádáme kdoví jaké orgie. Co je ale špatného na tom, že děti vyrůstají v prostředí plném lásky, kde si rozšířená rodina pomáhá a neváhá vyjít kdykoliv s čímkoliv vstříct? Někomu to ale nevysvětlíte. A časem jsem ani neměla chuť to všem vysvětlovat.

 

Život plynul, děti rostly a přišlo něco, co jsem už dávno nečekala. Když bylo Haničce 5 let a Sofince o tři méně, potkala jsem svou životní lásku.

 

Přečtěte si celý příběh Lili. Předchozí díl najdete na http://www.rodinaaja.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1707:a-co-kdy-pijde-laska-8&catid=114:maminky&Itemid=319Od prvního dílu ho můžete číst v rubrice Seriály!