Psychotéma
Milujte sebe a své děti PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 01 Červen 2014 14:35

Hypotetické „desatero“ pro rodiče by mohlo začínat takto: „Budete se hodně starat o sebe, chcete-li se starat o své děti. První povinností otce k dětem je milovat jejich matku. A naopak.“

 

Celý článek...
 
Co chlapa určitě nebude zajímat PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 29 Květen 2014 00:00
Když mi bylo sedmnáct, představovala jsem si, že svému muži jednou budu říkat úplně všechno. Jenomže to ještě v mých představách vypadal jako princ na bílém koni.

Myslela jsem si, že to prostě jde. Že s ním můžu poklábosit jako s kamarádkou a že od něj dokonce lze očekávat stejné reakce.

 

Celý článek...
 
Nechme rozvinout mé manažerské schopnosti PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Pátek, 11 Duben 2014 11:19
praceJsem obětí pracovního procesu. Nastoupila jsem po rodičovské dovolené. Plna energie a zájmu. S mozečkem scvrklým na slova pokakaný, nabumbaný. Natěšena na lidi. Připravena pojmout množství informací a doslova se rozdat. Tak tady jsem. Spasím vaší firmu svým nasazením a úsilím!

 

Celý článek...
 
Proč ženy lžou? A proč jim muži věří? PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Pondělí, 03 Červen 2013 00:00

Myslím, že to byla žena, kdo vymyslel termín milosrdná lež. A věřte tomu, že to myslela dobře. Já vím, lhát se nemá. Ale jsou situace, kdy je lež nejlepší řešení. Nevěříte?

 

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Červen 2013 10:39
Celý článek...
 
Znáte geopatogenní zóny? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Iva Nováková   
Pondělí, 18 Březen 2013 00:00

Staří Římané měli poněkud odlišné zvyklosti, co se týká stavebnictví. Dříve než se pustili dostavby města, poslali nejprve do jeho případného středu stádo hovězího dobytka. Nechali ho pást a po určité době zvířata zabili, aby prozkoumali jejich játra. Pokud ta byla totiž nějak postižena, ze stavby sešlo.

Aktualizováno Čtvrtek, 14 Březen 2013 07:13
Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL