For Babies
Krása
Jarní očistná kůra PDF Tisk Email
Napsal uživatel -if-   
Středa, 12 Únor 2014 00:00

dp2852958Rádi byste po letošní tuhé zimě dali své tělo trochu do pořádku a měli zase krásnou pleť a lesklé vlasy? Možná by to chtělo začít tím, že své tělo náležitě pročistíte…

Celý článek...
 
Pot, dobrý přítel, špatný nepřítel PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Abelson Tržilová   
Pondělí, 03 Červen 2013 00:00
dp6476012Potit se je lidské. Potíme se všichni, je to přirozené a pro zdravý život nezbytné. Problém ovšem nastává, pokud toho potu vyprodukujeme víc, než je zdrávo. Používání deodorantů, antiperspirantů a pravidelné výměny oblečení a sprchy by mělo být samozřejmostí. Kromě toho ale se můžeme obrátit k výdobytkům moderní vědy.

K nadměrnému pocení dochází zvýšenou činností potních žláz a lidé trpící nadměrným pocením bývají společensky znevýhodněni. Jedná se většinou o omezené oblasti kůže jako jsou dlaně, podpaží, chodidla nebo bederní krajina, třísla a zátylek.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Červen 2013 10:39
Celý článek...
 
Zdravé opalování PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Pondělí, 03 Červen 2013 00:00
dp1537751Opálení si většinou spojujeme s aktivním životním stylem a s pobytem venku. Opálenou kůži často považujeme za krásnější, zdravější a přitažlivější než pleť neopálenou. Ale existuje vůbec opalování, které je zdravé a pleti a tudíž i nám neubližuje?

Najít míru, při které nám sluníčko přináší potřebný vitamín D, energii a dobrou náladu a zároveň nehrozí zhoubným onemocněním kůže není jednoduché. Pokud si nechceme ublížit, měli bychom začít tím, že zjistíme, jakou dobu právě naše pokožka na slunci unese. To znamená, že potřebujeme znát svůj fototyp.

Celý článek...
 
Celulitida a jak na ni PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Středa, 17 Duben 2013 00:00
dp6931813Říká se jí celulitida, lékaři používají raději odborný výraz dermopanikulóza. Označení "pomerančová kůže" je poetičtější, ale vždy jde o jedno a totéž - o tuk, který se pod pokožkou hromadí jako sražený tvaroh. Výsledek? Ani sebelepší plavky nepřekryjí spoustu hrbolků - zejména na stehnech a hýždích, ale také na pažích - připomínajících kůru zralého pomeranče.

Celulitida – pomerančová kůže je považována především za kosmetický problém, který trápí více či méně 90% žen.

Celý článek...
 
Typy pleti a jak o ně pečovat PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 27 Leden 2013 10:21

Také si rádi přečtete v různých moudrých návodech, jak je správné pečovat o mastnou, suchou, či smíšenou pleť, bohužel ale vůbec nevíte, kam ta vaše právě patří?
Potom se vám právě teď budeme snažit vnést trochu světla do vašich temnot…

 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL